Prabangių automobilių nuoma

Turbūt nėra nei vieno žmogaus kuriam nepatiktų prabanga, stilius. Todėl siūlome susipažinti su Bentley prabangių automobilių nuoma.

Mūsų klientai žino kas yra prabanga todėl galime Jus patikinti, kad išpildysime net išrankiausių klientų norus. Tikvip.lt – tai komanda kuri pridės išskirtinės prabangos Jūsų šventei ir nepaliks nei vieno abejingo. Bet kuriuo atveju, mūsų komanda įdės maksimalias pastangas puošdami tobulai prabangų automobilį, kurio nesumaišysi gatvėje.

Būsime labai atviri – daug metų dirbome Didžiojoje Britanijoje su VIP klientais tam, kad šiandien galėtume perteikti aukščiausios klasės prabangių automobilių nuoma specialiai Jums.

Kiekvienas klientas yra mums neapsakomai  svarbus VIP, kuriam suteikiamos profesionaliausios paslaugos. Čia susirenka tikrasis elitas su savo norais ir įgeidžiais. Atraskite aukščiausią kokybę, rinkdamiesį būtent Tikvip.lt.

„TIKVIP.LT” siūlo komfortišką kelionę „Bentley Arnage”. Tai galingas automobilis. Kelionė juo gali pasiūlyti išskirtinius potyrius. Po kapotu griaudėja visos arklių kaimenės galingumo variklis, automobilio viduje integruotos modernios technologijos, mini baras, puiki vaizdo ir garso aparatūra. Šios markės inžinerijos šedevrai išsiskiria dėl medžiagų kokybės. Salone – tikras medis, bei apdirbti metalai ir kokybiškiausia planetoje oda.

Prabangių automobilių nuoma solidžiu „Bentley Arnage” leis mėgautis unikaliomis akimirkomis, kurios padovanos daug malonių prisiminimų.

1 valandos kaina  70  – ( minimalus užsakymo laikas  3 valandos ) tik Vilniuje.

Vestuvėms bei kitoms išskirtinėms progoms pilnos dienos kaina tik 500

Į šias paslaugas yra įskaičiuotas kuras, automobilis bei patyręs vairuotojas.

Dirbame visoje Lietuvoje ir užsienyje.