Automobilis su vairuotoju

Automobilis su vairuotoju

Bentley vairuotojui net dešimt metų teko vežioti žvaigždes Londono gatvėmis. Jis mielai pavėžins Jus ir Vilniaus gatvėmis ir bet kur, kad ir iki Romos!

Trumpas Video

Be to automobilis su vairuotoju tai papildomo privalumai. Jūs būsite tikri, kad suplanuotos kelionės laikas nebus pakeistas ir neiškils jokių netikėtų nesklandumų.

Automobilis su vairuotoju

Visi šventės dalyviai arba Jūsų asmeninio pasivažinėjimo partneriai galės mėgautis mėgstamo gėrimo taurėmis, nesijaudindami dėl kelių patrulių, nesirūpindami, kaip reikės keliauti namo savu transportu.

Mūsų vairuotojo patirtis pravers ir tada, kada Jums teks netikėtai pakoreguoti savo planus. Tuomet vairuotojo lankstumas ir budrumas padės rasti Jums reikalingus sprendimus, ypač jei limuzine su Jumis bus svarbių verslo partnerių arba įtakinga teta…

Automobilis su vairuotoju – tai daugiau nei paprasta paslauga. Ši paslauga apima labai daug įvairių komponentų: pasirūpinama Jūsų bagažu, garantuojama gera nuotaika, parenkama pageidaujama muzika, garantuojama sklandi kelionė, laikomasi iš anksto suplanuoto grafiko, išsaugomas konfidencialumas, taip pat teikiamos papildomos paslaugos.

Taip, kaip rankų darbo Bentley yra limuzinas, turintis savitą charakterį, taip ir jo vairuotojas yra Jūsų puikios kelionės dalis.

Automobilis su vairuotoju puikiai tiks krikštynoms ar vestuvėms, vairuotojas padarys Jūsų kelionę kuo spalvingesnę ir puošnesnę. Leiskite sau atvykti ir išvykti iš pokylio išskirtiniu limuzinu.

Darome viską, kad klientui kelionė automobiliu taptų nepakartojama.

Mums taip pat svarbu, kad Jūs mėgautumėtės kelionės Bentley automobiliu nuo pat tos akimirkos, kai stilingas vairuotojas Jums atvers limuzino duris.

TikVIP Bentley automobilis su vairuotoju yra unikalus. Mes Jūsų pasirinktą automobilį specialiai papuošime, atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, – atrodysite ir jausitės išties stilingai!