Prabangių automobilių nuoma

Džiaugiames galėdami pasiūlyti Jums išskirtines TIK VIP teikiamamas paslaugas.
Turbūt nėra nei vieno žmogaus kuriam nepatiktu prabanga, stilius, prestižas. Jei Jūs esate vienas iš tu žmonių kuriems tai patinka tuomet siūlome susipažinti su Bentley prabangių Automobilių Nuoma.

Mūsų klientai žino kas yra prabanga todėl galime Jus patikinti, kad išpildysime net išrankiausių klientų norus. Tikvip.lt – tai komanda kuri pridės išskirtinės prabangos Jūsų šventei ir nepaliks nei vieno abejingo. Bet kuriuo atveju, mūsų komanda įdėjo visas pastangas siekdami sukurti tiesiog tobulai prabangų automobilį, kurio nesumaišysi gatvėje, bet kuris sužadins visus geriausius jausmus bei norą važiuoti dar ne kartą.

Būsime labai atviri – daug metų dirbome Didžiojoje Britanijoje su VIP klientais tam, kad šiandien galėtume perteikti aukščiausios klasės aptarnavimą specialiai Jums – besidominčiais prabangių automobilių nuoma. Kiekvienas klientas yra mums neapsakomai brangus ir vertinamas kaip VIP, kuriam yra suteikiamos profesionaliausios paslaugos, siekiant aukščiausio Jūsų įvertinimo, nes šis įvertinimas – tai mūsų kokybės garantas. Jeigu jaučiate tikrų vertybių skonį, Jūs apsilankėte būtent ten, kur reikėjo, nes čia susirenka tikrasis elitas su savo norais ir įgeidžiais. Atraskite aukščiausio lygį, rinkdamiesį būtent Tikvip.lt.

„TIKVIP.LT” siūlo komfortą, kurio ko gero daugiau negali pasiūlyti niekas.
„Bentley Arnage” – galingas automobilis su kvapą gniaužiančiu jo keleivių orumo jausmu. Kelionė juo gali pasiūlyti išskirtinius potyrius. Po kapotu griaudėja visos arklių kaimenės galingumo variklis, automobilio viduje integruotos modernios technologijos, mini baras, puiki vaizdo ir garso aparatūra. Šios markės inžinerijos šedevrai išsiskiria dėl salonui sukurti panaudotų medžiagų kokybės – tikras medis, bei apdirbti metalai ir kokybiškiausia planetoje oda. Kelionė šiuo solidžiu automobiliu leis mėgautis unikaliomis akimirkomis, kurios padovanos daug malonių prisiminimų.

1 valandos kaina  70  – ( minimalus užsakymo laikas  3 valandos ) tik Vilniuje.

Vestuvėms bei kitoms išskirtinėms progoms pilnos dienos kaina tik 500

Į šias paslaugas yra įskaičiuotas kuras, automobilis bei patyres vairuotojas.

Dirbame visoje Lietuvoje bei už jos ribų.