Prabangių automobilių nuoma

Prabangių automobilių nuoma

Turbūt nėra nei vieno žmogaus kuriam nepatiktų prabanga, stilius. Todėl siūlome susipažinti su Bentley prabangių automobilių nuoma.

Mūsų klientai žino kas yra prabanga bei išskirtinumas. Tikvip.lt –  Jūsų šventei nepaliks nei vieno abejingo.

Video

Būsime labai atviri – daug metų dirbome Didžiojoje Britanijoje su VIP klientais tam, kad šiandien galėtume perteikti aukščiausios klasės prabangių automobilių nuoma specialiai Jums.

Kiekvienas klientas yra mums neapsakomai  svarbus VIP, kuriam suteikiamos profesionaliausios paslaugos. Čia susirenka tikrasis elitas su savo norais ir įgeidžiais. Atraskite aukščiausią kokybę, rinkdamiesį būtent Tikvip.lt.

„TIKVIP.LT” siūlo komfortišką kelionę „Bentley Arnage”. Tai galingas automobilis. Kelionė juo gali pasiūlyti išskirtinius potyrius. Po kapotu griaudėja visos arklių kaimenės galingumo variklis, automobilio viduje integruotos modernios technologijos, mini baras, puiki vaizdo ir garso aparatūra. Šios markės inžinerijos šedevrai išsiskiria dėl medžiagų kokybės. Salone – tikras medis, bei apdirbti metalai ir kokybiškiausia planetoje oda.

TIK VIP – tai prabangių automobilių nuoma su vairuotoju kelionėms Lietuvoje ir užsienyje.

Daug metų dirbome Didžiojoje Britanijoje su VIP klientais tam, kad šiandien galėtume perteikti aukščiausios klasės aptarnavimą specialiai Jums.

Esame punktualūs, užtikriname konfidencialumą ir teikiamų tokių paslaugų kokybę, kaip: limuzinų nuoma, automobilis su vairuotoju, vestuvių automobilių nuoma ir prabangių automobilių nuoma. Darome viską, kad Jums kelionė automobiliu taptų nepakartojama.

Tikvip.lt komandos siūloma prabangių automobilių nuoma. Gerų įspūdžių!

Prabangių automobilių nuoma solidžiu „Bentley Arnage” leis mėgautis unikaliomis akimirkomis, kurios padovanos daug malonių prisiminimų.

1 valandos kaina  70  – ( minimalus užsakymo laikas  3 valandos ) tik Vilniuje.

Vestuvėms bei kitoms išskirtinėms progoms pilnos dienos kaina tik 500

Į šias paslaugas yra įskaičiuotas kuras, automobilis bei patyręs vairuotojas.

Dirbame visoje Lietuvoje ir užsienyje.

Mūsų tikslas – padaryti Jus laimingus per Jums svarbią dieną.

Užsakymus priimame telefonu +370 687 76767