Vestuvių automobilių nuoma

Vestuvių automobilių nuoma

Nuostabi nuotakos suknelė, ideali šventės vieta, prieš akis laukia romantiškas medaus mėnuo. Šiai akimirkai tobulybės suteikia kelionė iki ceremonijos vietos prabangiu, Didžiosios Britanijos monarchų pamiltu, „Bentley” automobiliu. Mūsų Vestuvių automobilių nuoma su „Bentley Arnage” – tai išskirtinis bei vienintelis Lietuvoje. Limuzinas kuris papuoš Jūsų vestuves, krikštynas, jubiliejus ar kitas svarbias šventes.

Facebook

„Bentley” vardas visuomet buvo siejamas su stiliumi ir karališka didybe, o „Bentley Arnage” tai tik patvirtina. Būtent šis elegantiškas automobilis jau yra įrašytas į prestiziškiausių vestuvių automobilių istoriją, dėl komforto ir išskirtinumo. „Bentley Arnage” sidabro spalvos eksterjeras puikiai suderintas su kreminės spalvos odos salonu. Čia esančiu rankų darbo, karališkojo mėlyno ėriuko vilnos, kilimu – visa prabangos elementų kompozicija verčia keleivius jaustis puikiai.

Prabangių automobilių nuoma siūlo Bentley limuziną įmonių vadovams ir vadybininkams vykstant į svarbų susitikimą ar pasitinkant verslo partnerį iš oro uosto.

Vestuvių automobilių nuoma neturi maršruto apribojimų – patikimas, mandagus ir paslaugus vairuotojas Jums bet kur ir bet kuriuo paros metu.

Padedame Jums pasirinkti Jūsų progai tinkamiausią Bentley limuziną ir jį papuošiame. Vestuviu automobilių nuoma gali pasiūlyti gėlių, sukomponuoti puokštę, taip pat teikiame progines dovanėles.

Pasirūpiname, kad Jūsų pasirinkto Bentley salone grotų Jūsų pageidaujama muzika.

Keliaujantiems su „TIK VIP” vestuvių automobiliu nereikia dėl nieko jaudintis, nes Tikvip.lt komanda, pagal jaunųjų pageidavimus, pasirūpinta viskuo, įskaitant smulkiausias detales. Per ilgus darbo metus sukaupta patirtis padeda užtikrinti lūkesčius pranokstančią kokybę

Vestuvių automobilių nuoma su TIK VIP Jums gali būti tiesiog malonu pasivažinėti po miestą su savo draugais, šeimos nariais ar verslo partneriais.

 

Vestuvių-automobilių-nuoma